Şartlar & Koşullar (Satış Sözleşmesi)

* www.silindirkapakcisi.com adresinden yapılacak alışverişlerde Havale/EFT ve Kredi Kartı yöntemi ile alışveriş kullanılabilmektedir. Aksi belirtilmediği sürece kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünler anlaşmalı olan kargo firmalarından biriyle ücret alıcı gönderilir. Ürünlerimize KDV dahildir. Sipariş sırasında, fatura firmaya ise firma vergi bilgilerinizi, fatura isme ise TC numaranızı belirtmeniz lazım. Sitemizde dolu kapaklar (supap, eksantrik mili, supap keçeleri vb.) ürün başlığında "Silindir Kapağı Dolu" olarak belirtilmiştir. Aksi takdirde ürünler supap gaydları üzerinde çakılı olarak boş kapaktır.

* Bir hafta içinde havalesi yapılmayan Siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, Siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığı andır.

* Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun on (10) günden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.

* www.silindirkapakcisi.com alışveriş sitesinden aldığınız tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır. Ürünler TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir. Aldığınız ürünün kutusundan çıkan belge yada firmamızdan aldığınız fatura Garanti Belgesi sayılmaktadır. O yüzden alışverişlerde faturanızı kaybetmeyiniz.

* www.silindirkapakcisi.com adresinden alışveriş yapan her kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.